Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Czwartek 28 01 2021


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Wyjazd do kina PDF Drukuj

7 października 2020 roku uczniowie z klas V-VIII, pod opieką swoich wychowawców, pojechali do kina w galerii Amber na film „Tarapaty 2". To kontynuacja przygód bohaterów z filmu „Tarapaty 1".

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej. „Tarapaty 2” to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza.

Po filmie, który bardzo wszystkim się podobał, udaliśmy się na jedzonko w galerii. Nie obyło się bez słodkich deserów w postaci lodów. Najedzeni, wróciliśmy do szkoły, a następnie udaliśmy się  do domu. Już czekamy na następny wyjazd...
Ewa Strzelczyk
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.