Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Niedziela 29 11 2020


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Dzień Seniora PDF Drukuj

Uczniowie podziękowali swoim Babciom i Dziadkom za najpiękniejsze chwile swojego dzieciństwa, za ich mądrość, miłość i dobro, jakiego na co dzień od nich doświadczają.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku. Babcia i dziadek to osoby, które odgrywają bardzo ważną rolę w życiu każdego dziecka, bo kto najlepiej pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę? U kogo, jak nie u dziadków są najwspanialsze święta czy wakacje? Chyba nikt nie ma wątpliwości. Dlatego na uroczystości z okazji tego jakże wspaniałego święta nie mogło ich zabraknąć.

Uczniowie naszej szkoły uczcili to wydarzenie 22 stycznia, goszcząc w swoich progach licznie przybyłych gości. Wszystkie dzieci pod okiem swoich wychowawców przygotowały wspaniałe występy artystyczne przepełnione radością, śpiewem, tańcem i muzyką. W ten sposób chciały wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować. Niespodzianką dla naszych szanownych gości był quiz „Zgadnij, kto to mówi” przygotowany przez uczniów klasy 8. Zadaniem seniorów było rozpoznanie z odtworzonego nagrania swojej wnuczki lub wnuka. Okazało się, że dziadkowie bardzo dobrze znają swoje wnuczęta i doskonale dali sobie z tym zadaniem radę.

Całości uroczystości dopełniły własnoręcznie przygotowane przez dzieci upominki oraz piękne życzenia, do których dołączyła się Pani Dyrektor. Życząc Babciom i Dziadkom samych pięknych chwil w życiu, wskazała na ogromną rolę dziadków w wychowaniu dzieci i ich szczególne miejsce w rodzinie.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, a goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, który ufundowała Rada Rodziców. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile i z nadzieją na kolejne spotkanie w przyszłym roku.

Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Dorota Kędzia

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.