Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Niedziela 20 10 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Ostatni dzwonek, czyli zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. 19 czerwca 2019 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń. Po raz ostatni w tym roku szkolnym Pani Dyrektor, nauczyciele i uczniowie spotkali się, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie. Wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali promocję do następnej klasy.

Rada Rodziców przyznała statuetki nauczycielom za zaangażowanie pozalekcyjne oraz pracę na rzecz uczniów naszej szkoły. Wśród wyróżnionych nauczycieli znaleźli się: Pani Izabela Jaskulska, Pani Anna Machelak, Pani Izabela Jaśkiewicz i Pani Paulina Kinder-Filipiak. W dowód wdzięczności i uznania za opiekę, pomoc i wsparcie uczniów i rodziców naszej szkoły, statuetkę otrzymała również Pani Zdzisława Czelusta, wieloletni pracownik.

Dziesięcioro uczniów klasy 8 ukończyło naukę w szkole podstawowej. Uczniowie ci przygotowali część artystyczną uroczystości, podczas której wspominali 8 lat nauki w naszej szkole, podziękowali nauczycielom i przeprosili za swoje wszelkie przewinienia.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji!

Paulina Kinder-Filipiak

 

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.