Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Niedziela 20 10 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Dzień Ojca i Dzień Sportu PDF Drukuj

W poniedziałek, 17 czerwca 2019 roku, w Szkole Podstawowej w Zakrzynie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Ojca, a także Dzień Sportu.  Przedstawienie przygotowali uczniowie z wszystkich klas. Były wiersze z życzeniami dla tatusiów, piękne piosenki i układy taneczne. Na zakończenie części artystycznej wszyscy ojcowie i uczniowie zatańczyli wspólnie krótki układ taneczny zaprezentowany przez klasę V.

Po pokazach artystycznych w końcu nadszedł czas na część sportową. Nauczyciel wychowania fizycznego, Pan Rafał Kaczmarek, przygotował konkursy w różnych kategoriach wiekowych. Do wygrania było 27 piłek do gry w piłkę nożną. Uczniowie i ojcowie z zaangażowaniem brali udział w konkursach takich jak: żonglerka, skok w dal z miejsca, rzuty kulkami do opony, skakanie na skakance. Po rozegraniu tych konkurencji nastąpiło wręczenie nagród.

Ostatnią atrakcją dnia był turniej z udziałem trzech drużyn: uczniów, nauczycieli i rodziców. Po bardzo wyrównanych meczach najlepsi okazali się nauczyciele, którzy pokonali uczniów i rodziców, drugie miejsce przypadło uczniom, a trzecie tatusiom.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólnie spędzone chwile w sympatycznej  atmosferze, przy przepięknej pogodzie i w duchu sportowej, uczciwej rywalizacji. Mamy nadzieję, że w następnym roku spotkamy się ponownie.

Szczególne podziękowania za ufundowanie cennych nagród należą się Radzie Rodziców!

Rafał Kaczmarek

 

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.