Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Wtorek 14 07 2020


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz nocowali w szkole PDF Drukuj

W piątek 31 maja z okazji Dnia Dziecka dla uczniów klas 4-8 zorganizowana została „Noc w szkole”. Jest to doskonała okazja do integracji, lepszego poznania się, przełamywania barier, czy umacniania więzi.

Początek zaplanowany został na godzinę 18.00. Uczestnicy zostali zapoznani z przygotowanym regulaminem, a następnie rozpoczęły się gry i zabawy na boisku szkolnym. Śmiechu było co nie miara, szczególnie podczas tworzenia żywych rzeźb oraz przeciągania liny. Następnie wszyscy udali się na kolację, o którą zadbała Rada Rodziców.

Uczniowie uśmiechnięci i najedzeni zaczęli przygotowywać sobie miejsca do spania, a za sypialnie posłużyły klasy szkolne. Gdy wszyscy byli gotowi i przebrani w piżamy, rozpoczął się seans filmowy. Po filmie długo jeszcze było słychać szepty, rozmowy i śmiech, aż w końcu wszyscy zmęczeni zasnęli.

W sobotę o godz.6.00 rano nastąpiła pobudka i zaczęło się sprzątanie sal. Następnie uczestnicy imprezy zadowoleni rozjechali się do domów.

Nad bezpieczeństwem uczniów czuwały Panie: Paulina Kinder-Filipiak, Anna Machelak, Izabela Jaśkiewicz, Dorota Kędzia oraz mama jednej z uczennic Pani Anna Zawadzka.

Dorota Kędzia

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.