Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Sobota 24 08 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Dzieci Mamom - Mamy Dzieciom PDF Drukuj

Dzień Matki - to święto dedykowane wszystkim mamom - najważniejszym osobom w życiu dzieci. Ten wyjątkowy dzień w Szkole Podstawowej w Zakrzynie, jak co roku, obchodzony był bardzo uroczyście.

Mamy mogły podziwiać swoje pociechy w tańcu, w śpiewie solo, a także w chórze szkolnym, w recytowanych wierszach oraz w piosenkach dedykowanych wyłącznie dla nich. Do życzeń dołączyła się również Pani Dyrektor Joanna Ignasiak.

Niespodzianką tak i dla gości, jak i dla uczniów okazał się występ rodziców i nauczycieli w tańcu pt. „Iluzja”. Publiczność była zachwycona występem o czym świadczyły owacje na stojąco.

Po części  artystycznej dzieci zaprosiły mamy do swoich klas na słodki poczęstunek oraz wręczyły ukochanym mamom własnoręcznie wykonane upominki. Dzieci złożyły najserdeczniejsze życzenia w których wyraziły swoją miłość, wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które  tak wiele rozumie i wiele wybacza. Wzruszone mamy z radością dziękowały swoim pociechom za miłość, pamięć i pozytywne  emocje.

Poczęstunek i czas spędzony w  szkole na wspólnej zabawie zakończył miłą uroczystość.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz tańca w wykonaniu  rodziców.

Anna Machelak

Izabela Jaśkiewicz

 

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.