Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Niedziela 26 05 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Bal nad bale, czyli „Choinka szkolna” PDF Drukuj

Karnawał to czas bali, maskarad i spotkań towarzyskich. W tym czasie, jak co roku
w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Jest ona jednym z najbardziej wyczekiwanych i przyjemnych wydarzeń, na które z niecierpliwością czekają wszyscy uczniowie oraz społeczność lokalna.

12 stycznia w sobotnie popołudnie w sali OSP w Zakrzynie odbyła się coroczna zabawa choinkowa dla dzieci i młodzieży. W tym roku do wspólnej zabawy zaprosił wszystkich przybyłych Wodzirej Marek. Niektórzy przygotowali ciekawe kostiumy więc wśród radosnych, rozbieganych uczniów można było dostrzec wiele barwnych, bajkowych postaci.

Dzieci brały udział w konkursach, wspólnych zabawach i pląsach. Prezentowały swoje umiejętności nie tylko taneczne, ale również wokalne. Wybrano też królową i króla balu. Atrakcją dla bawiących się było z pewnością malowanie twarzy, na co wskazywały długie kolejki do pań zajmujących się bajkową charakteryzacją. Niejeden mógł na chwilę zamienić się w motylka, biedronkę, kotka albo nawet okrutnego pająka.

Dodatkowo na łasuchów czekała wata cukrowa oraz popcorn, które również miały ogromne powodzenie oraz pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszyscy znakomicie się bawili, doskonały nastrój dopisywał zarówno dzieciom jak i rodzicom, którzy również włączyli się do wspólnej zabawy. W trakcie imprezy swoją obecnością zaszczycił nas także św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

Niestety, czas wspaniałej zabawy szybko minął i trzeba było wracać do domu. Spotkamy się znów pewnie za rok.

Podziękowania należą się Radzie Rodziców oraz rodzicom, którzy przyczynili się do zorganizowania tak udanej imprezy i zadbali o ciekawe atrakcje.

 

Dorota Kędzia

 

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.