Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Wtorek 16 07 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Pracownicy szkoły PDF Drukuj

 

OTO MY:

strugacze ołówków, wycieracze nosów,
zapinacze guzików, pocieszyciele,
wiązacze sznurowadeł, przytulacze,
rozweselacze smutasków, przewodnicy,
ocieracze łez, opowiadacze bajek,
karciciele psotników,
ustawiacze ławek, sprzątacze, ścieracze tablicy,
ogrodnicy, dekoratorzy,

detektywi, opiekunowie rzeczy znalezionych,
organizatorzy zabaw i wycieczek,
ratownicy stłuczonych kolan…


A NADE WSZYSTKO PRZYJACIELE DZIECI!

 

NAUCZYCIELE

1. Iwona Antczakedukacja wczesnoszkolna, przyroda, wychowawczyni kl. I

2. Maria Brodziak –  j. polski, historia, historia i społeczeństwo, wychowanie do życia w rodzinie

3. Łucja Filipiak nauczyciel wspomagający w oddziale przedszkolnym

4. Izabela Jaskulska język angielski, informatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, technika, wychowawczyni kl. V

5. Izabela Jaśkiewiczwychowawczyni oddziału przedszkolnego

6. Małgorzata Jerzakmatematyka, muzyka

7. Joanna Ignasiakplastyka, informatyka, zajęcia komputerowe, edukacja informatyczna, edukacja dla bezpieczeństwa, p.o. dyrektora

8. Rafał Kaczmarekwychowanie fizyczne, wychowawca kl. IV, świetlica

9. Anna Kamińska – Krausfizyka

10. Dorota Kędzia – edukacja wczesnoszkolna, język polski, wychowawczyni kl. II

11. Paulina Kinder – Filipiak – język angielski, matematyka, wychowawczyni kl. VIII

12. ks. Mateusz Klaczyńskireligia

13. Anna Machelakgeografia, biologia, wychowawczyni klas VI i VII, logopeda, terapeuta pedagogiczny

14. Halina Machelak chemia

15. Magdalena Mazurowska – język niemiecki

16. Anna Olek – edukacja wczesnoszkolna, przyroda, wychowawczyni kl.III, świetlica

17. Ewa Strzelczyk – język polski

18. Paweł Waliś – wiedza o społeczeństwie, biblioteka, świetlica

 

PRACOWNICY OBSŁUGI

Andrzej Błaszczyk, Zdzisława Czelusta, Kinga Mariańska, Anna Nogaj

1. Iwona Antczakedukacja wczesnoszkolna, przyroda, wychowawczyni kl. I

2. Maria Brodziak j. polski, historia, historia i społeczeństwo, wychowanie do życia w rodzinie

3. Łucja Filipiak nauczyciel wspomagający w oddziale przedszkolnym

4. Izabela Jaskulska język angielski, informatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne/technika, wychowawczyni kl. V

5. Izabela Jaśkiewiczwychowawczyni oddziału przedszkolnego

6. Małgorzata Jerzakmatematyka, muzyka

7. Joanna Ignasiakplastyka, informatyka, zajęcia komputerowe, edukacja informatyczna, edukacja dla bezpieczeństwa, p.o. dyrektora

8. Rafał Kaczmarekwychowanie fizyczne, wychowawca kl. IV, świetlica

9. Anna Kamińska – Krausfizyka

10. Dorota Kędzia – edukacja wczesnoszkolna, język polski, wychowawczyni kl. II

11. Paulina Kinder – Filipiak – język angielski, matematyka, wychowawczyni kl. VIII

12. ks. Mateusz Klaczyńskireligia

13. Anna Machelakgeografia, biologia, wychowawczyni klas VI i VII, logopeda, terapeuta pedagogiczny

14. Anna Olekedukacja wczesnoszkolna, przyroda, wychowawczyni kl.III, świetlica

15. Ewa Strzelczykjęzyk polski

16. Paweł Waliświedza o społeczeństwie, biblioteka, świetlica

PRACOWNICY OBSŁUGI

Andrzej Błaszczyk, Zdzisława Czelusta, Kinga Mariańska, Anna Nogaj

 

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.