Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Środa 20 03 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Dzień Bezpiecznego Internetu PDF Drukuj

W roku 2019 Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI), obchodzony z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r., odbył się 5 lutego pod hasłem „Działajmy razem!”. Różnorodne akcje edukacyjne miały miejsce nie tylko tego dnia, ale przez cały miesiąc luty. W inicjatywę propagowania działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych włączyli się również wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Więcej…
 
Sportowe sukcesy uczniów w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców klas IV-VI PDF Drukuj

W czwartek 7 lutego br. w Wiejskim Centrum Kulturalno-Sportowym w Strzałkowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców klas IV-VI. W obu kategoriach bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci naszej szkoły. Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce, a chłopcy drugie.

Więcej…
 
II miejsce dla chóru Szkoły Podstawowej w Zakrzynie w IX Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Szkole Podstawowej w Moskurnii PDF Drukuj

1 lutego 2019  r. w Szkole Podstawowej w Moskurnii po raz dziewiąty odbył się konkurs kolęd i pastorałek pn. „Śpiewajcie i grajcie Mu". 96 młodych, utalentowanych uczestników ze szkół z terenu gmin powiatu kaliskiego, sieradzkiego, jarocińskiego i pleszewskiego zaprezentowało polskie kolędy i pastorałki. Patronat nad imprezą objęła Wójt Gminy Koźminek, Pani Iwona Michniewicz.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku. W naszej szkole uczciliśmy to wydarzenie 30 stycznia, zapraszając i goszcząc w swoich progach ponad sto babć i dziadków, a nawet prababcie i pradziadków. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi.

Więcej…
 
Bal nad bale, czyli „Choinka szkolna” PDF Drukuj

Karnawał to czas bali, maskarad i spotkań towarzyskich. W tym czasie, jak co roku
w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Jest ona jednym z najbardziej wyczekiwanych i przyjemnych wydarzeń, na które z niecierpliwością czekają wszyscy uczniowie oraz społeczność lokalna.

12 stycznia w sobotnie popołudnie w sali OSP w Zakrzynie odbyła się coroczna zabawa choinkowa dla dzieci i młodzieży. W tym roku do wspólnej zabawy zaprosił wszystkich przybyłych Wodzirej Marek. Niektórzy przygotowali ciekawe kostiumy więc wśród radosnych, rozbieganych uczniów można było dostrzec wiele barwnych, bajkowych postaci.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 72

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.