Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Niedziela 20 10 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Bal nad bale, czyli „Choinka szkolna” PDF Drukuj

Karnawał to czas bali, maskarad i spotkań towarzyskich. W tym czasie, jak co roku
w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Jest ona jednym z najbardziej wyczekiwanych i przyjemnych wydarzeń, na które z niecierpliwością czekają wszyscy uczniowie oraz społeczność lokalna.

12 stycznia w sobotnie popołudnie w sali OSP w Zakrzynie odbyła się coroczna zabawa choinkowa dla dzieci i młodzieży. W tym roku do wspólnej zabawy zaprosił wszystkich przybyłych Wodzirej Marek. Niektórzy przygotowali ciekawe kostiumy więc wśród radosnych, rozbieganych uczniów można było dostrzec wiele barwnych, bajkowych postaci.

Więcej…
 
My również zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! PDF Drukuj

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od dwudziestu siedmiu lat jest największą akcją charytatywną w Polsce. Co roku tysiące wolontariuszy angażuje się w zbiórkę pieniędzy dla najmłodszych pacjentów polskich szpitali. 13 stycznia br. Wielka Orkiestra grała pod hasłem: „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha”. Zebrane w tym roku datki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Więcej…
 
Boże Narodzenie w naszej szkole PDF Drukuj

Atmosfera zbliżających się świat Bożego Narodzenia gęstniała z każdym dniem grudniowym. Najpierw był kiermasz ozdób i świątecznych wypieków, dekoracje klas, klasowe spotkania przybliżające tradycje wigilijne a ostatniego dnia przed feriami – przedświąteczne spotkanie i jasełka.

Więcej…
 
Pierwsze zajęcia z projektu "Kompetencje siłą napędową młodych odkrywców" PDF Drukuj

W grudniu 2018 r. w Szkole Podstawowej w Zakrzynie odbyły się pierwsze zajęcia z projektu pn. „Kompetencje siłą napędową młodych odkrywców z Wyższej Szkoły Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi” dla grup wiekowych 7-9, 10-13 i 14-16 lat. Uczniowie rozwijali umiejętności i poszerzali wiedzę w ramach trzech bloków tematycznych: matematyczno-przyrodniczego, kreatywnego i ICT (technologie informacyjno-komunikacyjne).

Więcej…
 
Warsztaty piernikowe – lekcja otwarta PDF Drukuj

Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia – czas świątecznych wypieków. W czwartek 6 grudnia w oddziale przedszkolnym odbyły się warsztaty poświęcone podtrzymywaniu świątecznej tradycji ozdabiania pierników. W zajęciach wzięły udział nie tylko przedszkolaki ale także zaproszeni goście: rodzice oraz kandydaci na przyszłych przedszkolaków.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 80

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.