Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Wtorek 16 07 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Na tropie … czyli o pracy funkcjonariusza służby celnej PDF Drukuj

W czwartek, 8 listopada naszą szkołę odwiedzili pracownicy aż trzech jednostek Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu. Byli to funkcjonariusze Trzeciego Referatu  Realizacji Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Poznaniu i Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Poznaniu Delegatura w Kaliszu oraz pracownik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kaliszu. Spotkanie miało na celu przybliżenie uczniom specyfiki pracy funkcjonariusza służb celnych i zostało zorganizowane przez Szkolnego Doradcę Zawodowego – Panią Annę Machelak. Nie byłoby ono możliwe  gdyby nie uprzejmość i zaangażowanie Naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kaliszu, Pani Barbary Prus.

 

Więcej…
 
Podziękowania dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakrzynie PDF Drukuj

Dziękujemy!

Serdeczne podziękowania dla druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakrzynie za przekazanie stołu do gry w tenisa stołowego. Prezent posłuży nam na zajęciach wychowania fizycznego oraz zajęciach dodatkowych do rozwijania sprawności fizycznej i nabywania nowych umiejętności.

Młodzi Sportowcy

 
Szkolny Konkurs Plastyczny - Symbole Halloween PDF Drukuj

W październiku odbył się konkurs językowo-plastyczny, którego tematyką były symbole związane z Halloween. Konkurs, który odbył się w dwóch kategoriach, podsumowano w środę 31 października.

Więcej…
 
Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Zakrzynie Wicemistrzem Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w unihokeju! PDF Drukuj

W poniedziałek 29 października 2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Zbiersku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w unihokeju w kategorii chłopców Młodzieżowych Igrzysk Szkolnych.

 

Więcej…
 
Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Zakrzynie Wicemistrzem Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w unihokeju! PDF Drukuj

W czwartek 25 października 2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Zbiersku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w unihokeju w kategorii  dziewcząt Młodzieżowych Igrzysk Szkolnych.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 77

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.