Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Niedziela 09 08 2020


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Udział naszej uczennicy w X Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego Klas Siódmych i Ósmych Szkół Podstawowych Południowej Wielkopolski PDF Drukuj

Martyna Benedyczak, uczennica klasy ósmej, wzięła udział w X Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego Klas Siódmych i Ósmych Szkół Podstawowych Południowej Wielkopolski, który odbył się 29 listopada br. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu.

Więcej…
 
Cavaliada - Poznań z naszym udziałem PDF Drukuj

29 listo­pa­da br. uczniowie klas 6, 7 i 8, pod opieką pani Anny Machelak i pani Izabeli Jaśkiewicz, udali się do Poznania na wiel­kie jeź­dziec­kie świę­to, czy­li Cavaliadę oraz Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych.

Więcej…
 
Święto Pluszowego Misia w naszym przedszkolu PDF Drukuj

28 listopada br. dzieci z naszego przedszkola obchodziły Święto Pluszowego Misia.

 

Więcej…
 
V miejsce Szkoły Podstawowej w Zakrzynie w Półfinale Mistrzostw Wielkopolski w unihokeju PDF Drukuj

19 listopada br. w hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich odbyły się Mistrzostwa Rejonu Kalisz Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt klas IV-VI. Szkoła Podstawowa w Zakrzynie, jako mistrz powiatu, reprezentowała powiat kaliski ziemski w tych rozgrywkach.

Więcej…
 
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zakrzynie zdobyli trzy medale w Mistrzostwach Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w drużynowym tenisie stołowym PDF Drukuj

13 listopada br. w Szkole Podstawowej w Mycielinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców klas IV-VI i VII-VII. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z 11 szkół z powiatu kaliskiego. W tych rozgrywkach świetnie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Zakrzynie, którzy zajęli aż trzy miejsca na podium.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 94


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.