Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Niedziela 20 10 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Sukces uczennicy naszej szkoły w Konkursie Języka Angielskiego dla szkół powiatu kaliskiego w Kaliszu PDF Drukuj

W czwartek 28 lutego br. trzy uczennice naszej szkoły wzięły udział w X edycji Konkursu Gramatyczno-Leksykalnego „English can be fun” zorganizowanego przez Uniwersytet im. A. Mickiewicza Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice klasy ósmej: Wiktoria Rodzińska, Julita Sroczyńska i Julia Pogorzelec. Wiktoria Rodzińska, jako pierwsza z sześciu uczniów poza podium, otrzymała wyróżnienie.

Więcej…
 
Dzień Bezpiecznego Internetu PDF Drukuj

W roku 2019 Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI), obchodzony z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r., odbył się 5 lutego pod hasłem „Działajmy razem!”. Różnorodne akcje edukacyjne miały miejsce nie tylko tego dnia, ale przez cały miesiąc luty. W inicjatywę propagowania działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych włączyli się również wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Więcej…
 
Sportowe sukcesy uczniów w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców klas IV-VI PDF Drukuj

W czwartek 7 lutego br. w Wiejskim Centrum Kulturalno-Sportowym w Strzałkowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców klas IV-VI. W obu kategoriach bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci naszej szkoły. Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce, a chłopcy drugie.

Więcej…
 
II miejsce dla chóru Szkoły Podstawowej w Zakrzynie w IX Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Szkole Podstawowej w Moskurnii PDF Drukuj

1 lutego 2019  r. w Szkole Podstawowej w Moskurnii po raz dziewiąty odbył się konkurs kolęd i pastorałek pn. „Śpiewajcie i grajcie Mu". 96 młodych, utalentowanych uczestników ze szkół z terenu gmin powiatu kaliskiego, sieradzkiego, jarocińskiego i pleszewskiego zaprezentowało polskie kolędy i pastorałki. Patronat nad imprezą objęła Wójt Gminy Koźminek, Pani Iwona Michniewicz.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku. W naszej szkole uczciliśmy to wydarzenie 30 stycznia, zapraszając i goszcząc w swoich progach ponad sto babć i dziadków, a nawet prababcie i pradziadków. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 80

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.