Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Poniedziałek 25 05 2020


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Pracownicy KRUS-u o bezpieczeństwie podczas zabaw i prac w gospodarstwach rolnych PDF Drukuj

We wtorek 5 listopada br. gościliśmy w szkole przedstawicieli Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, którzy przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas zabaw i prac w gospodarstwie rolnym.

Więcej…
 
Udział przedszkolaków w projekcie eTwinning PDF Drukuj

Przez cały październik przedszkolaki brały udział w projekcie realizowanym w ramach doradztwa zawodowego pt. „Ginące zawody we współczesnym świecie - zielarz”.

Więcej…
 
Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Zakrzynie Wicemistrzem Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w unihokeju w kategorii klas VII-VIII PDF Drukuj

W środę 30 października 2019 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Zbiersku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w unihokeju w kategorii chłopców Młodzieżowych Igrzysk Szkolnych.

Więcej…
 
Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Zakrzynie wicemistrzem Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w unihokeju w kategorii klas VII-VIII PDF Drukuj

We wtorek 29 października 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Zbiersku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w unihokeju w kategorii  dziewcząt Młodzieżowych Igrzysk Szkolnych.

Więcej…
 
II miejsce dla chóru szkoły Podstawowej w Zakrzynie w VII Powiatowym Konkursie Piosenki Ekologicznej Lisków 2019 PDF Drukuj

25 października 2019 br. chór szkolny ze Szkoły Podstawowej w Zakrzynie wziął udział w VII Powiatowym Konkursie Piosenki Ekologicznej Lisków 2019 organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Kaliszu i Zespół Szkół nr 1 w Liskowie.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 91

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.