Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Środa 20 03 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Wyjazd do kina - Dywizjon 303 PDF Drukuj

„My nie błagamy o wolność, my o nią walczymy"

Witold Urbanowicz, dowódca Dywizjonu 303

W dniu 20 września br. odbył się wyjazd do Kalisza, do kina „Amber" na film „Dywizjon 303. Historia prawdziwa".

Więcej…
 
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wybrani! PDF Drukuj

13 września br. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego  na nowy rok szkolny 20018/2019. Wybory poprzedziła kampania wyborcza, w której uczniowie zaprezentowali swoje pomysły na przygotowanych przez nich plakatach wyborczych. W wyborach wystartowali uczniowie klas 4-8, na których można było oddać tylko jeden głos na specjalnie przygotowanych kartkach wyborczych, które następnie wrzucano do przygotowanej urny wyborczej.

Więcej…
 
Narodowe Czytanie 2018 PDF Drukuj

W sobotę, 8 września br. wzięliśmy udział w Narodowym Czytaniu „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. W tematykę lektury wprowadził nas gość. Był nim członek grupy rekonstrukcyjno-historycznej, pan Karol Matczak, który pomógł nam przybliżyć się do doświadczeń sprzed wieku.

 

Więcej…
 
Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty! PDF Drukuj

W tym roku nowy rok szkolny rozpoczęliśmy 3 września. Zainaugurowany został on mszą św. w kaplicy w Zakrzynie odprawioną przez ks. Mateusza Klaczyńskiego – nowego katechetę.

Więcej…
 
Czas podziękowań i pożegnań PDF Drukuj

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w rozpoczęła się o godzinie 9.00 Mszą św., a punktualnie o godzinie 10.00 zadzwonił ostatni już dzwonek w tym roku szkolnym. Najpierw powitani zostali przybyli goście, potem nadszedł czas na podsumowanie mijającego roku szkolnego, wręczenie nagród i podziękowań, a na koniec udział w części artystycznej.

Szkolną uroczystość zaszczyciła swą obecnością pani Maria Krawiec – Wójt Gminy Lisków. Gościem była także pani Elżbieta Aleksander – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Liskowie. Pani Dyrektor powitała również Zarząd Rady Rodziców w osobach: przewodniczącej Rady Rodziców, Anny Grabowskiej, jej zastępczyni Małgorzaty Haładyn, skarbnika Karola Matczaka i sekretarza Anny Skurczak, a także uczniów, rodziców i pracowników szkoły.

W dalszej części pani Dyrektor wręczyła nagrody najbardziej aktywnym i zasłużonym uczniom.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 72

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.