Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Piątek 23 08 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Spotkanie z pilotem samolotów pasażerskich PDF Drukuj

26 marca br. w naszej szkole  pojawił się kolejny człowiek z pasją. Wpisał się on w cykl spotkań z ciekawymi ludźmi organizowanych przez nas, szczególnie w bieżącym roku szkolnym. Tym razem do szkoły zaproszony został pan Mateusz Kowalski, kaliszanin, który od kilku lat pilotuje samoloty pasażerskie.

Niezwykły gość w sposób bardzo atrakcyjny dla dzieci opowiedział o swojej pracy, o drodze do zdobycia wymarzonego zawodu, wytłumaczył, jak samolot unosi się w powietrzu, a także odpowiedział na wszystkie – zarówno na proste, jak i bardzo trudne – pytania zadane przez dociekliwych słuchaczy.

Więcej…
 
Harcerze opowiadali o Aleksandrze Kamińskim i śpiewali na przeglądzie piosenki PDF Drukuj

Nasi harcerze obchodzili, jak co roku, rocznicę śmierci swego Patrona, Aleksandra Kamińskiego, która przypada na 15 marca.


Więcej…
 
Żegnaliśmy zimę, witaliśmy wiosnę! PDF Drukuj

Obchody Pierwszego Dnia Wiosny na stałe wpisały się w kalendarz imprez i uroczystości naszej szkoły. Był to również dzień, w którym nauczyciele zmienili się w uczniów, a uczniowie w nauczycieli.

Więcej…
 
English? No problem! PDF Drukuj

Gminny Konkurs Języka Angielskiego w Szkole Podstawowej w Zakrzynie

4 marca br. w naszej szkole odbył się etap gminny Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego. Do rywalizacji przystąpiły zespoły ze wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Lisków, wyłonione podczas eliminacji szkolnych.

Więcej…
 
Dla dzieci z Afganistanu PDF Drukuj

Dla dzieci z Afganistanu

Uczniowie naszej szkoły błyskawicznie odpowiedzieli na apel Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Wojewody Wielkopolskiego i Stowarzyszenia Kombatantów Misji Powojennych ONZ, którzy zorganizowali i nagłośnili akcję zbierania pluszowych zabawek dla dzieci afgańskich w sierocińcach i najbiedniejszych szkołach Prowincji Ghazni.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia71727374757677następnaostatnia »

Strona 76 z 77

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.