Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Wtorek 14 07 2020


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Jak się uczyć? Jak uczyć skutecznie? Jak pomóc dziecku w procesie uczenia się? PDF Drukuj

13 listopada br. w naszej szkole odbyły się 3 odrębne spotkania na temat procesu uczenia się – z uczniami, nauczycielami i rodzicami uczniów.

Więcej…
 
Co w komputerze piszczy? PDF Drukuj

Od pewnego czasu tradycją naszej szkoły stały się odwiedziny absolwentów, którzy chcą się podzielić z nami swoimi doświadczeniami. Tym razem zawitał do nas Robert Machelak, by opowiedzieć nam o ciekawym zawodzie informatyka.

Więcej…
 
Szkoła Współpracy PDF Drukuj

Uczniowie klasy VI, nauczyciele i rodzice uczniów naszej szkoły pod koniec listopada wzięli udział w spotkaniach organizowanych w ramach projektu Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły.

Więcej…
 
Próbna ewakuacja PDF Drukuj

28 października 2014 r. w trakcie czwartej lekcji zabrzmiały trzy krótkie dzwonki a po nich jeden długi. Jest to znany nam sygnał, który oznacza natychmiastowe opuszczenie budynku szkoły.

Wszystkie klasy sprawnie udały się na miejsce zbiórki, gdzie nauczyciele złożyli pani dyrektor meldunki o stanie obecności, a od niej informacje odebrał pan Rafał Janicki – strażak ochotnik, który czekał na wszystkich przed szkołą.

Więcej…
 
Dzień Zdrowia! PDF Drukuj

W czwartek 30 października 2014 r. odbył się w naszej szkole Dzień Zdrowia. Przygotowywaliśmy się już do niego od kilku dni. Wykonaliśmy ogłoszenia i podzieliliśmy się rolami.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia71727374757677787980następnaostatnia »

Strona 76 z 94


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.