Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Poniedziałek 25 05 2020


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

V miejsce Szkoły Podstawowej w Zakrzynie w Półfinale Mistrzostw Wielkopolski w unihokeju PDF Drukuj

19 listopada br. w hali sportowej Zespołu Szkół w Gorzycach Wielkich odbyły się Mistrzostwa Rejonu Kalisz Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt klas IV-VI. Szkoła Podstawowa w Zakrzynie, jako mistrz powiatu, reprezentowała powiat kaliski ziemski w tych rozgrywkach.

Więcej…
 
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zakrzynie zdobyli trzy medale w Mistrzostwach Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w drużynowym tenisie stołowym PDF Drukuj

13 listopada br. w Szkole Podstawowej w Mycielinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców klas IV-VI i VII-VII. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z 11 szkół z powiatu kaliskiego. W tych rozgrywkach świetnie zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Zakrzynie, którzy zajęli aż trzy miejsca na podium.

Więcej…
 
Drogi do niepodległości ... PDF Drukuj

11 listopada 2019 r. wszyscy Polacy świętowali 101. rocznicę odzyskania niepodległości. Społeczność naszej szkoły  upamiętniła ten dzień uroczystym apelem, który odbył się 13 listopada.

Więcej…
 
I miejsce dla chóru szkolnego ze Szkoły Podstawowej w Zakrzynie w XIV Powiatowym Festiwalu Pieśni Legionowej i Historycznej „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” PDF Drukuj

12 listopada odbył się XIV Powiatowy Festiwal pn. „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”. Nasz chór szkolny, przygotowany przez panią Małgorzatę Jerzak, zajął I miejsce w swojej kategorii. Zaśpiewał utwór „Warszawo ma”. Ponadto, otrzymał nagrodę główną również od jury młodzieżowego.

Więcej…
 
Wspólne świętowanie Święta Niepodległości PDF Drukuj

8 listopada br. nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji Szkoła do hymnu. Przedsięwzięcie to było kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy Rekord dla Niepodległej, mającej na celu upamiętnienie tak ważnej dla Polaków daty - 11 listopada.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 91

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.