Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Niedziela 20 10 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Uczniowie klasy 2 eksperymentując, zgłębiali tajniki otaczającego ich świata PDF Drukuj

Wszyscy wiemy, jak bardzo dzieci są ciekawe tego, co je otacza. Najlepszym sposobem zaspokojenia ich naturalnej ciekawości są zabawy badawcze i eksperymenty. Pozwalają one dzieciom odkrywać tajniki otaczającego ich świata oraz stanowią podstawę wielokierunkowego rozwoju.

Więcej…
 
Matematyka dzika – Ogólnopolski Dzień Matematyki PDF Drukuj

12 marca 2019 r. obchodzony był Ogólnopolski Dzień Matematyki. Inicjatorem i organizatorem Dnia Matematyki w Polsce jest Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve, patronem merytorycznym e-math.pl! Jest to największe i najważniejsze wydarzenie tego typu w Polsce.

Więcej…
 
Z wizytą w Muzeum Piekarnictwa oraz w Urzędzie Pocztowym w Pleszewie PDF Drukuj

Ile to razy kupując chleb, zastanawiamy się, jaką drogę musiał przejść zanim trafił do naszych domów?  Jak daleko sięga historia zawodu piekarza i jak zmieniał się na przestrzeni lat jego warsztat pracy? Odpowiedzi na te pytania starali się poszukać uczniowie kl.1 i 2, którzy wraz z paniami Anną Machelak, Dorotą Kędzią oraz Kingą Mariańską udali się do Muzeum Piekarnictwa w Pleszewie.

Więcej…
 
Udział w projekcie „Cała Polska Ładnie Mówi” PDF Drukuj

Uczniowie naszej szkoły wraz z logopedą szkolnym, Panią Anną Machelak,  biorą udział w projekcie „Cała Polska Ładnie Mówi”.

Celem tej akcji jest nawiązanie kontaktu i współpracy z innymi logopedami pracującymi na terenie całej Polski oraz uświadomienie dzieciom objętym terapią, że w innym, odległym rejonie naszego kraju ich rówieśnicy również zmagają się z wymową trudnych głosek.

Więcej…
 
Nasi uczniowie Mistrzami Gminy w tenisie stołowym we wszystkich kategoriach PDF Drukuj

26 lutego br. w sali gimnastycznej w Strzałkowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Lisków w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców klas IV-VI, a 28 lutego br. odbyła się rywalizacja w tej samej dyscyplinie dla klas VII-VII. Do rywalizacji indywidualnej oraz drużynowej przystąpili uczniowie z trzech szkół: Zakrzyna, Ciepielewa, a także gospodarze ze Strzałkowa. W tych rozgrywkach świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, gdyż zajęli wszystkie pierwsze miejsca!

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 80

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.