Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Wtorek 16 07 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Pierwsze zajęcia z projektu "Kompetencje siłą napędową młodych odkrywców" PDF Drukuj

W grudniu 2018 r. w Szkole Podstawowej w Zakrzynie odbyły się pierwsze zajęcia z projektu pn. „Kompetencje siłą napędową młodych odkrywców z Wyższej Szkoły Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi” dla grup wiekowych 7-9, 10-13 i 14-16 lat. Uczniowie rozwijali umiejętności i poszerzali wiedzę w ramach trzech bloków tematycznych: matematyczno-przyrodniczego, kreatywnego i ICT (technologie informacyjno-komunikacyjne).

Więcej…
 
Warsztaty piernikowe – lekcja otwarta PDF Drukuj

Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia – czas świątecznych wypieków. W czwartek 6 grudnia w oddziale przedszkolnym odbyły się warsztaty poświęcone podtrzymywaniu świątecznej tradycji ozdabiania pierników. W zajęciach wzięły udział nie tylko przedszkolaki ale także zaproszeni goście: rodzice oraz kandydaci na przyszłych przedszkolaków.

Więcej…
 
Mikołajki i wizyta Mikołaja PDF Drukuj

W czwartek, 6 grudnia, nasz oddział przedszkolny i szkołę odwiedził znamienity gość! A był to Święty Mikołaj! Prawdziwy!

Przybył do nas, aby sprawdzić, czy wszyscy, uczniowie i pracownicy, byli grzeczni przez cały rok. Jak się okazało, Mikołaj nie musiał użyć rózgi. Każdy, mały i duży, zasłużył na słodki poczęstunek.

Więcej…
 
Wyróżnienie dla uczennicy w IX Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego w Kaliszu PDF Drukuj

W czwartek 6 grudnia br. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu odbył się etap finałowy IX Konkursu Języka Angielskiego dla Klas Siódmych i Ósmych Szkół Podstawowych oraz Klas Gimnazjalnych Wielkopolski Południowej. Szkołę Podstawową w Zakrzynie reprezentowały dwie uczennice klasy ósmej wyłonione w etapie szkolnym. Wiktoria Rodzińska, jako jedna z dziesięciu poza podium, otrzymała wyróżnienie. Warto nadmienić, że w konkursie wzięło udział 65 uczestników z 36 szkół więc wyróżnienie, które otrzymała Wiktoria jest tym bardziej cenne.

Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 18 w Kaliszu oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w Poznaniu, Starosty Kaliskiego  oraz British Council.

 

Więcej…
 
Filmowe Safari pt. „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” - interaktywne widowisko multimedialne PDF Drukuj

27 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-IV wzięli czynny udział w widowisku opartym na powieści „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, które miało miejsce w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 77

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.