Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Niedziela 26 05 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Uroczystość wręczenia nagród Ministra Edukacji Narodowej i nagród Wielkopolskiego Kuratora Oświaty PDF Drukuj

W czwartek 18 października br. w Zamku w Rydzynie k. Leszna odbyło się uroczyste wręczenie nagród Ministra Edukacji Narodowej i nagród Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej jedną z 90 nagród Wielkopolskiego Kuratora Oświaty otrzymała nauczycielka Szkoły Podstawowej w Zakrzynie, Pani Izabela Jaskulska.

 

Więcej…
 
Gość w przedszkolu PDF Drukuj

W środę 17 września br. dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Zakrzynie gościły panią pielęgniarkę Bożenę Kędzię.

Więcej…
 
Uroczyste pasowanie na ucznia i obchody Święta Edukacji PDF Drukuj

"Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Będę uczyć się w szkole kochać Ojczyznę, jak dla niej pracować kiedy urosnę. Będę starał się być dobrym kolega, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom" - tymi słowami dzieci z pierwszej klasy uroczyście zadeklarowały swoją przynależność do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Zakrzynie.

Więcej…
 
Wizyta artystów cyrkowych PDF Drukuj

W środę 10 października 2018 br. w naszej szkole zawitali artyści cyrkowi. Zabawę prowadził śmieszny klown Bimbo, który rozbawiał publiczność. Towarzyszyła mu asystentka Svietłana.

Więcej…
 
Święto drzewa PDF Drukuj

We wtorek, 9-go października uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy przystąpili do realizacji programu edukacyjno-ekologicznego pt. „Święto Drzewa”.  Wydarzenie to organizowane jest w ramach projektu programu „Klubu Gaja”, a jego celem jest podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 74

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.