Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Środa 20 03 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Gość w przedszkolu PDF Drukuj

W środę 17 września br. dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Zakrzynie gościły panią pielęgniarkę Bożenę Kędzię.

Więcej…
 
Uroczyste pasowanie na ucznia i obchody Święta Edukacji PDF Drukuj

"Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Będę uczyć się w szkole kochać Ojczyznę, jak dla niej pracować kiedy urosnę. Będę starał się być dobrym kolega, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom" - tymi słowami dzieci z pierwszej klasy uroczyście zadeklarowały swoją przynależność do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Zakrzynie.

Więcej…
 
Wizyta artystów cyrkowych PDF Drukuj

W środę 10 października 2018 br. w naszej szkole zawitali artyści cyrkowi. Zabawę prowadził śmieszny klown Bimbo, który rozbawiał publiczność. Towarzyszyła mu asystentka Svietłana.

Więcej…
 
Święto drzewa PDF Drukuj

We wtorek, 9-go października uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy przystąpili do realizacji programu edukacyjno-ekologicznego pt. „Święto Drzewa”.  Wydarzenie to organizowane jest w ramach projektu programu „Klubu Gaja”, a jego celem jest podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa.

 

Więcej…
 
Ali Baba i czterech rozbójników PDF Drukuj

W czwartek, 4 października br., uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas 1-3 uczestniczyli w wycieczce do Kalisza. W programie przewidziano spektakl aktorsko-lalkowy pt. „Ali  Baba i czterech rozbójników” w wykonaniu aktorów z teatru „Małe Mi” z Warszawy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 72

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.