Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Wtorek 16 07 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

II miejsce dla chóru Szkoły Podstawowej w Zakrzynie w IX Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Szkole Podstawowej w Moskurnii PDF Drukuj

1 lutego 2019  r. w Szkole Podstawowej w Moskurnii po raz dziewiąty odbył się konkurs kolęd i pastorałek pn. „Śpiewajcie i grajcie Mu". 96 młodych, utalentowanych uczestników ze szkół z terenu gmin powiatu kaliskiego, sieradzkiego, jarocińskiego i pleszewskiego zaprezentowało polskie kolędy i pastorałki. Patronat nad imprezą objęła Wójt Gminy Koźminek, Pani Iwona Michniewicz.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku. W naszej szkole uczciliśmy to wydarzenie 30 stycznia, zapraszając i goszcząc w swoich progach ponad sto babć i dziadków, a nawet prababcie i pradziadków. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi.

Więcej…
 
Bal nad bale, czyli „Choinka szkolna” PDF Drukuj

Karnawał to czas bali, maskarad i spotkań towarzyskich. W tym czasie, jak co roku
w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Jest ona jednym z najbardziej wyczekiwanych i przyjemnych wydarzeń, na które z niecierpliwością czekają wszyscy uczniowie oraz społeczność lokalna.

12 stycznia w sobotnie popołudnie w sali OSP w Zakrzynie odbyła się coroczna zabawa choinkowa dla dzieci i młodzieży. W tym roku do wspólnej zabawy zaprosił wszystkich przybyłych Wodzirej Marek. Niektórzy przygotowali ciekawe kostiumy więc wśród radosnych, rozbieganych uczniów można było dostrzec wiele barwnych, bajkowych postaci.

Więcej…
 
My również zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! PDF Drukuj

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od dwudziestu siedmiu lat jest największą akcją charytatywną w Polsce. Co roku tysiące wolontariuszy angażuje się w zbiórkę pieniędzy dla najmłodszych pacjentów polskich szpitali. 13 stycznia br. Wielka Orkiestra grała pod hasłem: „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha”. Zebrane w tym roku datki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Więcej…
 
Boże Narodzenie w naszej szkole PDF Drukuj

Atmosfera zbliżających się świat Bożego Narodzenia gęstniała z każdym dniem grudniowym. Najpierw był kiermasz ozdób i świątecznych wypieków, dekoracje klas, klasowe spotkania przybliżające tradycje wigilijne a ostatniego dnia przed feriami – przedświąteczne spotkanie i jasełka.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 77

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.