Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Poniedziałek 25 05 2020


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Od ziarenka do czekoladki … PDF Drukuj

Czekolada jest jednym z ulubionych przez dzieci, jak również przez dorosłych, smakołykiem. Jej jedzenie, bądź picie napoju czekoladowego, wiąże się z ogromną przyjemnością. Jedna kostka czekolady potrafi zdziałać cuda – poprawić nastrój, odprężyć, uspokoić, dodać energii. Takiej przyjemności doświadczyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Zakrzynie, 4 grudnia br., podczas warsztatów czekoladowych prowadzonych przez panią Magdalenę Kuźniacką.

Więcej…
 
Bajka teatralna w Gminnym Ośrodku Kultury PDF Drukuj

We wtorkowe przedpołudnie, 3-go grudnia br., dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I i II wybrali się do Gminnego Ośrodka Kultury w Liskowie aby obejrzeć przedstawienie teatralne  pt. „Miś Marcel i jego przyjaciele kłopotów mają wiele”.

Więcej…
 
Udział naszej uczennicy w X Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego Klas Siódmych i Ósmych Szkół Podstawowych Południowej Wielkopolski PDF Drukuj

Martyna Benedyczak, uczennica klasy ósmej, wzięła udział w X Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego Klas Siódmych i Ósmych Szkół Podstawowych Południowej Wielkopolski, który odbył się 29 listopada br. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu.

Więcej…
 
Cavaliada - Poznań z naszym udziałem PDF Drukuj

29 listo­pa­da br. uczniowie klas 6, 7 i 8, pod opieką pani Anny Machelak i pani Izabeli Jaśkiewicz, udali się do Poznania na wiel­kie jeź­dziec­kie świę­to, czy­li Cavaliadę oraz Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych.

Więcej…
 
Święto Pluszowego Misia w naszym przedszkolu PDF Drukuj

28 listopada br. dzieci z naszego przedszkola obchodziły Święto Pluszowego Misia.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 91

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.