Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Niedziela 26 05 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Szkolny Konkurs Plastyczny - Symbole Halloween PDF Drukuj

W październiku odbył się konkurs językowo-plastyczny, którego tematyką były symbole związane z Halloween. Konkurs, który odbył się w dwóch kategoriach, podsumowano w środę 31 października.

Więcej…
 
Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Zakrzynie Wicemistrzem Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w unihokeju! PDF Drukuj

W poniedziałek 29 października 2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Zbiersku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w unihokeju w kategorii chłopców Młodzieżowych Igrzysk Szkolnych.

 

Więcej…
 
Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Zakrzynie Wicemistrzem Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w unihokeju! PDF Drukuj

W czwartek 25 października 2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Zbiersku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w unihokeju w kategorii  dziewcząt Młodzieżowych Igrzysk Szkolnych.

Więcej…
 
II miejsce dla chóru Szkoły Podstawowej w Zakrzynie w Powiatowym Konkursie Piosenki Ekologicznej w Zespole Szkół nr 1 w Liskowie PDF Drukuj

W piątek, 19 października, Zespół Szkół Nr 1 w Liskowie gościł uczestników VI Powiatowego Konkursu Piosenki Ekologicznej. Tegoroczna edycja organizowana była przez Powiat Kaliski i Zespół Szkół nr 1 w Liskowie. Honorowy Patronat nad wydarzeniem sprawował Starosta Kaliski, Krzysztof Nosal, który wręczał nagrody laureatom.

 

Więcej…
 
Mistrzostwo Gminy Lisków w Unihokeju Chłopców i Dziewcząt PDF Drukuj

W czwartek 18 października br. roku w hali widowiskowo sportowej w Liskowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców. W obu kategoriach bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci naszej szkoły, którzy zajęli pierwsze miejsca.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 74

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.