Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Niedziela 20 10 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

ŚWIĘTA MAJOWE w naszej szkole PDF Drukuj

We wtorek 30 kwietnia 2019 r. odbyła się uroczysta akademia poświęcona majowym świętom. Należą do nich: 1 maja – Święto Pracy i 15. rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, 2 maja – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, 3 maja – 228. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Więcej…
 
Dzień Ziemi - Dzień Eksperymentów PDF Drukuj

W dniu 24 kwietnia br. w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi, który ma na celu przypomnienie jak ważna jest troska o środowisko naturalne oraz skłonienie do refleksji nad losem naszej planety. Podobnie jak w roku ubiegłym dzień ten miał głównie charakter warsztatowy.

Więcej…
 
Odkrywaliśmy Łódź jako miasto przemysłowe PDF Drukuj

W czwartek 4 kwietnia 2019 r. wybraliśmy się na wycieczkę do Łodzi. Jej celem było m.in. poszerzanie naszej wiedzy na temat historii oraz życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego tego miasta. Wyprawę przygotowała i poprowadziła pani Maria Brodziak, a opiekunami byli nasi wychowawcy, pani Anna Machelak i pan Rafał Kaczmarek.

Więcej…
 
Festiwal Profesjonalistów PDF Drukuj

W piątek 5 kwietnia uczniowie klasy VII i VIII pod opieką szkolnego doradcy zawodowego - pani Anny Machelak oraz pana Rafała Kaczmarka odwiedzili kaliską halę Arena, w której odbywał się Festiwal Profesjonalistów.  Jego celem było promowanie kształcenia zawodowego kaliskich szkół i uczelni technicznych, nowych technologii oraz potencjału technologicznego  i kadrowego firm inwestujących w Kaliszu i regionie.

Więcej…
 
Udział uczniów Szkoły Podstawowej w Zakrzynie w projekcie szkoleniowym „Euroweek – Szkoła Liderów” PDF Drukuj

W dniach 24 – 28 marca br. grupa uczennic z klas 5, 6 i 8 ze Szkoły Podstawowej w Zakrzynie pod opieką Pani Izabeli Jaskulskiej udała się do Dusznik-Zdroju, malowniczo położonej miejscowości na Ziemi Kłodzkiej, aby wziąć udział w projekcie szkoleniowym pn. „Euroweek – Szkoła Liderów”. Euroweek jest programem edukacyjnym dla dzieci i młodzieży, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego, kształtowanie kompetencji miękkich oraz zdolności przywódczych uczestników. Organizacja zajęć pozwala również na realizację działań profilaktycznych, które są szczególnie ważne w procesie wychowania i edukacji młodzieży szkolnej.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 80

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.