Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Niedziela 20 10 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

„Moja Mama” – lekcja otwarta PDF Drukuj

W piątek, 31 maja br., w naszej szkole odbyły się zajęcia otwarte, w których wzięły udział dzieci 6-letnie i uczniowie klasy pierwszej oraz ich rodzice. Temat zajęć: „Moja mama” pozwolił na omówienie roli matki w rodzinie i troski, jaką darzy swoje dzieci. Celem zajęć było również kształtowanie u dzieci emocjonalnego stosunku do rodziny oraz umiejętności wyrażania uczuć w stosunku do swojej mamy.

Więcej…
 
Wyjazd do stadniny koni do Gospodarstwa Agroturystycznego w Krzyżówkach PDF Drukuj

W ostatnim dniu kwietnia uczniowie oddziału przedszkolnego wybrali się do stadniny koni do Gospodarstwa Agroturystycznego w Krzyżówkach.

Więcej…
 
Srebrne pasmo dla chóru Szkoły Podstawowej w ZakrzynieSrebrne pasmo dla chóru Szkoły Podstawowej w Zakrzynie PDF Drukuj

24 maja br. nasz chór brał udział w konkursie chórów szkolnych regionu łódzkiego - Projektu Akademii Chóralnej – „Śpiewająca Polska” 2019 w Łodzi.

Więcej…
 
Dzieci Mamom - Mamy Dzieciom PDF Drukuj

Dzień Matki - to święto dedykowane wszystkim mamom - najważniejszym osobom w życiu dzieci. Ten wyjątkowy dzień w Szkole Podstawowej w Zakrzynie, jak co roku, obchodzony był bardzo uroczyście.

Więcej…
 
I miejsce dla Jakuba Szymańskiego, II miejsce dla Julii Marczak i Hanny Nogaj w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Liskowie PDF Drukuj

W środę 22 maja br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Liskowie odbył się gminny etap XIV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla klas I-III szkół  podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali:

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 80

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.