Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Sobota 08 05 2021


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Teatrzyk kukiełkowy w formie zdalnej w klasie pierwszej. PDF Drukuj

W listopadzie uczniowie klasy 1 wzięli udział w klasowym projekcie „W teatrze”. W ramach projektu dzieci poznały rodzaje teatrów, rodzaje lalek teatralnych, obejrzały bajki w różnej formie, a także wykonały kukiełki z drewnianych łyżek.

 

Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zakrzynie informuje o zawieszeniu na 2 tygodnie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII.
Nowe zasady funkcjonowania wchodzą w życie od soboty, 24 października  i będą obowiązywały do 8 listopada br.
Szczegółowych informacji na temat nauczania zdalnego udzielają wychowawcy klas
.

 
Obchody Dnia Edukacji Narodowej i ślubowanie pierwszoklasistów PDF Drukuj

14 października w naszej szkole był bardzo wyjątkowy i uroczysty.

Więcej…
 
Święto Drzewa w Przedszkolu PDF Drukuj

10 października obchodzimy w Polsce Dzień Drzewa. W tym roku dzieci z oddziału przedszkolnego aktywnie włączyły się do obchodów tego święta.

Więcej…
 
Wyjazd do kina PDF Drukuj

7 października 2020 roku uczniowie z klas V-VIII, pod opieką swoich wychowawców, pojechali do kina w galerii Amber na film „Tarapaty 2". To kontynuacja przygód bohaterów z filmu „Tarapaty 1".

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej. „Tarapaty 2” to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza.

Po filmie, który bardzo wszystkim się podobał, udaliśmy się na jedzonko w galerii. Nie obyło się bez słodkich deserów w postaci lodów. Najedzeni, wróciliśmy do szkoły, a następnie udaliśmy się  do domu. Już czekamy na następny wyjazd...
Ewa Strzelczyk
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 102


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.