Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Wtorek 16 07 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Udział w projekcie „Cała Polska Ładnie Mówi” PDF Drukuj

Uczniowie naszej szkoły wraz z logopedą szkolnym, Panią Anną Machelak,  biorą udział w projekcie „Cała Polska Ładnie Mówi”.

Celem tej akcji jest nawiązanie kontaktu i współpracy z innymi logopedami pracującymi na terenie całej Polski oraz uświadomienie dzieciom objętym terapią, że w innym, odległym rejonie naszego kraju ich rówieśnicy również zmagają się z wymową trudnych głosek.

Więcej…
 
Nasi uczniowie Mistrzami Gminy w tenisie stołowym we wszystkich kategoriach PDF Drukuj

26 lutego br. w sali gimnastycznej w Strzałkowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Lisków w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców klas IV-VI, a 28 lutego br. odbyła się rywalizacja w tej samej dyscyplinie dla klas VII-VII. Do rywalizacji indywidualnej oraz drużynowej przystąpili uczniowie z trzech szkół: Zakrzyna, Ciepielewa, a także gospodarze ze Strzałkowa. W tych rozgrywkach świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, gdyż zajęli wszystkie pierwsze miejsca!

Więcej…
 
Sukces uczennicy naszej szkoły w Konkursie Języka Angielskiego dla szkół powiatu kaliskiego w Kaliszu PDF Drukuj

W czwartek 28 lutego br. trzy uczennice naszej szkoły wzięły udział w X edycji Konkursu Gramatyczno-Leksykalnego „English can be fun” zorganizowanego przez Uniwersytet im. A. Mickiewicza Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice klasy ósmej: Wiktoria Rodzińska, Julita Sroczyńska i Julia Pogorzelec. Wiktoria Rodzińska, jako pierwsza z sześciu uczniów poza podium, otrzymała wyróżnienie.

Więcej…
 
Dzień Bezpiecznego Internetu PDF Drukuj

W roku 2019 Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI), obchodzony z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r., odbył się 5 lutego pod hasłem „Działajmy razem!”. Różnorodne akcje edukacyjne miały miejsce nie tylko tego dnia, ale przez cały miesiąc luty. W inicjatywę propagowania działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych włączyli się również wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Więcej…
 
Sportowe sukcesy uczniów w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców klas IV-VI PDF Drukuj

W czwartek 7 lutego br. w Wiejskim Centrum Kulturalno-Sportowym w Strzałkowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców klas IV-VI. W obu kategoriach bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci naszej szkoły. Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce, a chłopcy drugie.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 77

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.