Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Wtorek 16 07 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Festiwal Profesjonalistów PDF Drukuj

W piątek 5 kwietnia uczniowie klasy VII i VIII pod opieką szkolnego doradcy zawodowego - pani Anny Machelak oraz pana Rafała Kaczmarka odwiedzili kaliską halę Arena, w której odbywał się Festiwal Profesjonalistów.  Jego celem było promowanie kształcenia zawodowego kaliskich szkół i uczelni technicznych, nowych technologii oraz potencjału technologicznego  i kadrowego firm inwestujących w Kaliszu i regionie.

Więcej…
 
Udział uczniów Szkoły Podstawowej w Zakrzynie w projekcie szkoleniowym „Euroweek – Szkoła Liderów” PDF Drukuj

W dniach 24 – 28 marca br. grupa uczennic z klas 5, 6 i 8 ze Szkoły Podstawowej w Zakrzynie pod opieką Pani Izabeli Jaskulskiej udała się do Dusznik-Zdroju, malowniczo położonej miejscowości na Ziemi Kłodzkiej, aby wziąć udział w projekcie szkoleniowym pn. „Euroweek – Szkoła Liderów”. Euroweek jest programem edukacyjnym dla dzieci i młodzieży, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego, kształtowanie kompetencji miękkich oraz zdolności przywódczych uczestników. Organizacja zajęć pozwala również na realizację działań profilaktycznych, które są szczególnie ważne w procesie wychowania i edukacji młodzieży szkolnej.

Więcej…
 
Uczniowie klasy 2 eksperymentując, zgłębiali tajniki otaczającego ich świata PDF Drukuj

Wszyscy wiemy, jak bardzo dzieci są ciekawe tego, co je otacza. Najlepszym sposobem zaspokojenia ich naturalnej ciekawości są zabawy badawcze i eksperymenty. Pozwalają one dzieciom odkrywać tajniki otaczającego ich świata oraz stanowią podstawę wielokierunkowego rozwoju.

Więcej…
 
Matematyka dzika – Ogólnopolski Dzień Matematyki PDF Drukuj

12 marca 2019 r. obchodzony był Ogólnopolski Dzień Matematyki. Inicjatorem i organizatorem Dnia Matematyki w Polsce jest Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve, patronem merytorycznym e-math.pl! Jest to największe i najważniejsze wydarzenie tego typu w Polsce.

Więcej…
 
Z wizytą w Muzeum Piekarnictwa oraz w Urzędzie Pocztowym w Pleszewie PDF Drukuj

Ile to razy kupując chleb, zastanawiamy się, jaką drogę musiał przejść zanim trafił do naszych domów?  Jak daleko sięga historia zawodu piekarza i jak zmieniał się na przestrzeni lat jego warsztat pracy? Odpowiedzi na te pytania starali się poszukać uczniowie kl.1 i 2, którzy wraz z paniami Anną Machelak, Dorotą Kędzią oraz Kingą Mariańską udali się do Muzeum Piekarnictwa w Pleszewie.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 77

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.