Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Niedziela 20 10 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Na festynie edukacyjnym w Gołuchowie PDF Drukuj

7 czerwca br. odbyła się wycieczka do Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie na XV Festyn Edukacyjny pt. „Spotkanie z lasem". Uczestnikami wycieczki były dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klasy III ze Szkoły Podstawowej w Zakrzynie oraz dzieci z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Strzałkowie. Wspólny wyjazd odbył się w ramach współpracy międzyszkolnej.

Więcej…
 
Zalew Murowaniec – cel wycieczki rowerowej klasy piątej i siódmej PDF Drukuj

W czwartek 6 czerwca br. uczniowie klasy piątej i siódmej udali się na wycieczkę rowerową. Celem wyjazdu było poznanie środowiska przyrodniczego regionu, integracja zespołów klasowych, a także upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej oraz podnoszenie sprawności fizycznej w myśl powiedzenia „W zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Więcej…
 
Dobrze Cię widzieć! – ministerialna kampania społeczna PDF Drukuj

W czwartek, 6 czerwca br., uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej pn. „Dobrze cię widzieć”, realizowanej w ramach projektu „Bezpieczna droga”. Jej celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności dzieci i młodzieży.

Więcej…
 
II miejsce dla uczniów naszej szkoły w powiatowym konkursie filmowym PDF Drukuj

Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowym konkursie poświęconym przyrodzie powiatu kaliskiego. W tym roku szkolnym był to konkurs filmowy  a jego nazwa brzmiała „Osobliwości Przyrody Powiatu Kaliskiego”. Spośród filmów zgłoszonych na konkurs film uczniów naszej szkoły zajął II miejsce.

Więcej…
 
Uczniowie naszej szkoły kolejny raz nocowali w szkole PDF Drukuj

W piątek 31 maja z okazji Dnia Dziecka dla uczniów klas 4-8 zorganizowana została „Noc w szkole”. Jest to doskonała okazja do integracji, lepszego poznania się, przełamywania barier, czy umacniania więzi.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 80

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.