Szkoła Podstawowa w Zakrzynie - Wtorek 16 07 2019


news menu leftnews menu right
fotka szkolna
„Gdy jasno widzimy cel, który chcemy osiągnąć,

to zrobiliśmy już więcej niż połowę drogi”
Henri Le Châtelier
godlo

Zegar

Dzieci Mamom - Mamy Dzieciom PDF Drukuj

Dzień Matki - to święto dedykowane wszystkim mamom - najważniejszym osobom w życiu dzieci. Ten wyjątkowy dzień w Szkole Podstawowej w Zakrzynie, jak co roku, obchodzony był bardzo uroczyście.

Więcej…
 
I miejsce dla Jakuba Szymańskiego, II miejsce dla Julii Marczak i Hanny Nogaj w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Liskowie PDF Drukuj

W środę 22 maja br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Liskowie odbył się gminny etap XIV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla klas I-III szkół  podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali:

Więcej…
 
ŚWIĘTA MAJOWE w naszej szkole PDF Drukuj

We wtorek 30 kwietnia 2019 r. odbyła się uroczysta akademia poświęcona majowym świętom. Należą do nich: 1 maja – Święto Pracy i 15. rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, 2 maja – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, 3 maja – 228. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Więcej…
 
Dzień Ziemi - Dzień Eksperymentów PDF Drukuj

W dniu 24 kwietnia br. w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi, który ma na celu przypomnienie jak ważna jest troska o środowisko naturalne oraz skłonienie do refleksji nad losem naszej planety. Podobnie jak w roku ubiegłym dzień ten miał głównie charakter warsztatowy.

Więcej…
 
Odkrywaliśmy Łódź jako miasto przemysłowe PDF Drukuj

W czwartek 4 kwietnia 2019 r. wybraliśmy się na wycieczkę do Łodzi. Jej celem było m.in. poszerzanie naszej wiedzy na temat historii oraz życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego tego miasta. Wyprawę przygotowała i poprowadziła pani Maria Brodziak, a opiekunami byli nasi wychowawcy, pani Anna Machelak i pan Rafał Kaczmarek.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 77

Oni nam pomagają


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, host assured. Valid XHTML and CSS.